Steam 2018 - 2019 Kış İndirim Tarihi Belli Oldu!

XCoDeX

Üye
Katılım
28 Kasım 2017
Mesajlar
509
Tepkime puanı
12
Puanları
19
Steam 2018 - 2019 Kış İndirim Tarihi Belli Oldu!

P1oWQb.jpg

Steam'in birçok özel indirim dönemi olsa da, Yaz ve Kış dönemlerinde yaptığı iki indirim furyası her zaman en çok tercih edilen dönemler oluyor. Merakla yolu beklenen Steam Kış İndirimleri 2018 (Steam Winter Sale) tarihi de sonunda ortaya çıktı.

Steam Database üzerinden paylaşılan tweet’e göre, indirimler için gerçekten de çok az bir zaman kaldı. Üstelik tek sürpriz bu da değil; Valve oyuncular için indirim dönemine özel bir etkinliğin ipuçlarını da kullanıcılara yollamış durumda.

Steam 2018 - 2019 Kış İndirim Tarihi Belli Oldu!
Steam Database’in paylaştığı içeriğe göre cüzdanlarımızı hazırlamamız gereken tarih 20 Aralık 2018. Muhtemelen akşam saatlerinde (TSİ ile 19:00) başlayacak indirim rüzgarında, yine binlerce oyun çok düşük fiyatlarla Steam üzerinden satışa sunulacak.


Ayrıca bazı oyunculara gizemli kartlar (Mysterious Card) gönderiliyor. Bu kartların ne işe yaradığı veya nasıl kullanılacağı hakkında şimdilik hiçbir ipucu bulunmuyor.

Henüz onaylanmamış olsa da, indirimlerin 3 Ocak 2019‘a kadar sürmesi bekleniyor. Oldukça uzun bir süre boyunca indirimler bizimle olacak gibi görünüyor.

Alıntı: Shift Delete
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.