Tau Garaj Kapısı Ürünleri Satışı

Katılım
14 Kasım 2020
Mesajlar
53
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Site Adı: Tau Kapı – Tau İtalyan Otomatik Kapı Bahçe Kapısı Otopark Bariyerleri Garaj Kapıları
Site URL: taukapi.com

Tau garaj kapısı motoru, evler, oteller, AVM'ler, site bahçeleri ve villalar gibi alanlarda kullanılan garaj kapılarını otomatik olarak açıp kapatmak için kullanılan bir cihazdır. Garaj kapı motoru, güvenli bir şekilde kapının hızla açılıp kapanmasını ve giriş ve çıkış için gerekli olan hız kolaylığını sağlamak için kullanılır. Tau kapı motoru, kullanılan kapının yoğunluğuna, taşıma kapasitesine, açılıp kapanmaz hızlarına ve gereken alana bağlı olarak değişken etkenlere göre seçilmektedir. Yoğun kullanım için motorların hızlı açılıp kapanması gerekir ve bu sayede bekleme süresi en aza indirgenecektir.
Tau kayar kapı güvenliğin üst seviyede tutulması ve kapının hızlı kapanması gerektiği karakol, otel, eğlence mekanları gibi alanlarda da bu motorlar önemli işlevsel özelliklere sahiptir. Garaj kapısı motoru, kapının açılıp kapanmasını sağlayan ana aparattır. Motorun hacmi ve modeli kullanılacak olan kapıya göre belirlenir. Belirli ağırlıktaki kapıları belirli taşıma kapasitesi kadar kolayca kullanılır. Bunlar aynı zamanda yoğun kullanıma uygun motorlar oldukları için dişli yapıları da çokludur. taukapi.com detaylı bilgi için sitesinden bilgi alabilirsiniz.
 
Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.