TOGG'a Büyük ilgi! Sipariş sayısı 41 bini gördü!

XCoDeX

Üye
Katılım
28 Kasım 2017
Mesajlar
1,607
Tepkime puanı
13
Puanları
39
e6rsvzl.jpgSanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Türkiye'nin yerli otomobili Togg'a yoğun bir ilgi gösterildiğini ve ön siparişlerin 41 bin adede ulaştığını açıkladı. Togg'un teslimatları ise ay sonundan itibaren başlayacak.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Togg T10x modeline yapılan ön siparişlerin 41 bin adede ulaştığını duyurdu. Bakan Varank, paylaşımında "Yapamazsınız", "Hani fabrikası nerede", "Neresi yerli ki", "Fabrikada üretim bandı yok ithal bunlar", "2 milyon liradan aşağı olmaz, kimse almaz" gibi söylemleri kuranları hatırlatarak, 'Bugün itibarıyla Togg T10x siparişi 41 bin oldu!' ifadelerini kullandı.To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
Togg T10x modeline yapılan ilk 24 saatlik ön siparişlerde 22 bin 150 adet satış gerçekleştirilmişti. Togg'un resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, araç teslimatlarının ay sonundan itibaren başlayacağı duyurulmuştu. Togg T10x için başvuru ücreti olarak 60 bin TL talep edilirken, en ekonomik modelin fiyatı 953 bin TL olarak belirlendi. Togg, 2023 yılında toplamda 20 bin araç teslim etmeyi hedefliyor.
 

Benzer konular

Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.