Uluslararası Evden Eve Nakliyat

domates

Üye
Katılım
11 Kasım 2022
Mesajlar
149
Tepkime puanı
1
Puanları
19
Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Lojistik sektörün ülkemizdeki en önde gelen firmalarından biri olarak, dünya çapında 50 ofisimiz ve 1987’den bu yana gelen tecrübemiz ve profesyonelliğimizle Sır Lojistik olarak sizlere en kaliteli uluslararası evden eve nakliyat hizmetini sunmaktayız.

İşinin ehli ve profesyonel bir ekibe sahip olmakla birlikte son derece donanımlı araçlar ve teknolojik imkânlar ile eşyalarınızı güvenle taşıyor, bu taşıma esnasında eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmemesi adına öncesinde özenle paketliyoruz.
Asansörlü taşıma hizmetimiz sayesinde en kısa sürede ve güvenilir bir şekilde araçlarımıza yüklediğimiz eşyaları, taşınacak olan ülkeye ulaşması için gerekli ulaşım aracına ulaştırıyor, ardından bu eşyaların ulaştığı ülkede bulunan ofisimizden bu eşyaları adresinize taşıyor ve yerleştiriyoruz.

Sigortalı ve garantili bir uluslararası evden eve nakliyat hizmeti için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sır Lojistik olarak uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri için kişilere pek çok farklı nakliyat seçeneği sunmakta, bu sayede kişilerin istek, ihtiyaç ve bütçelerine göre en özel hizmetlerden yararlanabilmesini sağlamaktayız.

Deniz yolu, karayolu veya havayolu ile yani tüm taşıma aracı imkânlarıyla nakliyat hizmeti sunabilen firmamız, özellikle eşyalarınızın güvenliği ve sağlamlığı adına tüm eşyalarınızı bu taşıma işlemleri için özenle paketlemekte ve asansörlü taşıma yöntemi ile hem pratik hem de son derece güvenli bir şekilde adresinizden uluslararası taşımanın yapılacağı yere ulaştırmaktadır. Sır Lojistik olarak;

• Ev taşıma
• Ofis taşıma
• Araç taşıma
• Parça eşya taşıma

Hizmetlerimizin tamamını profesyonel bir şekilde sunmakta ve en uygun fiyatlarla müşterilerimize bu imkânı sağlamaktayız.
 

Benzer konular

Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.