Yatak Yıkama

Katılım
13 Kasım 2023
Mesajlar
23
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
Türkiye
Site Adı
Yatak Yıkama
Site URL
https://derinyikama.com.tr
Yatak yıkama hizmetinden faydalanan kişiler tek kişilik ve çift kişilik yataklarını yıkatabilirler. Yataklar uzun süre kullanıldıkları takdirde kirlenebilir veya üzerinde çeşitli lekeler meydana gelebilir. Yataklarda meydana gelen bu deformasyonların ortadan kaldırılabilmesi ve yatakların daha hijyenik olabilmesi için yıkanmaları gerekir. Yıkanma hizmeti profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirildiği takdirde yataklarda bulunan tüm lekelerin çıkarılması ve mikropların öldürülmesi sağlanır.


Yatak yıkama hizmetinden faydalanan kişiler hizmet sunan firma tarafından buharlı yıkama hizmeti ile de ödüllendirilebilirler. Buharlı yıkama hizmetinde yatakların yıkanmasının ardından buhar kullanılarak yıkanan yatakların dezenfekte edilmesi sağlanır. Profesyonel kişiler tarafından sunulan yıkama ve dezenfeksiyon işlemlerinden faydalanılması durumunda tertemiz ve hijyenik yataklara kısa sürede kavuşabilmek mümkündür.
 
Benzer konular Forum Tarih
I Site Tanıtımı 0 32
Y Site Tanıtımı 0 200

Benzer konular

Üst
AdBlock tespit edildi!

Anlıyoruz, ama..

Sitemizin devamlılığı için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakın veya sitemizi beyaz listeye ekleyin. Teşekkürler!.. Gezegen Forum yönetimi.

AdBlock'u devre dışı bıraktım.