iPhone X, Yeni iPhone XS, XS Max ve XR Karşısında - Özellikleri

!!KroNoS!!

Üye
iPhone X, Yeni iPhone XS, XS Max ve XR Karşısında - Özellikleri

Yeni iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR'ın özelliklerini, geçen seneki iPhone X ile bir de tabloda karşılaştırın!
vPvDBp.jpg

Apple'ın yeni telefonlarıyla Çarşamba akşamı tanıştık. "S güncellemesi" olarak karşımıza çıkan yeni iPhone XS, XS Max ve XR, zaten iyi olan tasarıma dokunmuyor ve çok büyük olmayan bazı geliştirmeler sunuyor. Üç yeni telefon da Apple'a göre yüzde 15 daha hızlı olan A12 Bionic işlemciyi kullanıyor. iPhone XR tek arka kamerayla gelirken XS ve XS Max modelinde çift arka kamera bulunuyor. iPhone X ve yeni iPhone XS, iPhone XS Max ve iPhone XR'nin özellikleri;

iPhone X özellikleri Ekran boyutu, çözünürlük: 5.8 inç: 2,436x1,125 piksel Piksel Yoğunluğu: 458 ppi Ölçüler (inç): 5.7x2.79x0.30 inç Ölçüler (milimetre): 143.6x70.9x7.7 mm Ağırlık: 174 g İşletim Sistemi: iOS 11 Kamera: Çift 12 megapiksel Ön kamera: 7 megapiksel Video Çekme: 4K İşlemci: Apple A11 Bionic Depolama: 64GB, 256GB RAM: 3GB Genişletilebilen Depolama: Yok Pil: Yaklaşık 11 saat 45 dakika Parmak izi sensörü: Yok (TrueDepth kamerayla Face ID) Bağlantı: Lightning Kulaklık girişi: Hayır Özel işlevler: Suya dayanıklı (IP67), kablosuz şarj, Face ID 3D kilit açma, Animoji

iPhone XR özellikleri Ekran boyutu, çözünürlük: 6.1 inç LCD Retina Display; 1,792x828 piksel Piksel Yoğunluğu: 326 ppi Ölçüler (inç): 5.9x3.0x0.33 inç Ölçüler (milimetre): 150.9x75.7x8.3 Ağırlık: 194 g İşletim Sistemi: iOS 12 Kamera: Tek 12 megapiksel Ön kamera: 7 megapiksel, Face ID Video Çekme: 4K İşlemci: Apple A12 Bionic Depolama: 64GB, 128GB, 256GB RAM: bilinmiyor Genişletilebilen Depolama: Yok Pil: Bilinmiyor, Apple'a göre iPhone 8 Plus'tan 90 dakika uzun dayanıyor Parmak izi sensörü: Yok Face ID Bağlantı: Lightning Kulaklık girişi: Hayır Özel işlevler: Suya dayanıklı: IP67, çift SIM (nano-SIM ve e-SIM), kablosuz şarj, Face ID, Animoji

iPhone XS özellikleri Ekran boyutu, çözünürlük: 5.8 inç Super Retina OLED; 2,436x1,125 piksel Piksel Yoğunluğu: 458 ppi Ölçüler (inç): 5.7x2.8x0.3 inç Ölçüler (milimetre): 143.6x70.9x7.7 mm Ağırlık: 177 g İşletim Sistemi: iOS 12 Kamera: Çift 12 megapiksel Ön kamera: 7 megapiksel, Face ID Video Çekme: 4K İşlemci: Apple A12 Bionic Depolama: 64GB, 128GB, 256GB RAM: bilinmiyor Genişletilebilen Depolama: Yok Pil: Apple'a göre iPhone X'ten 30 dakika uzun dayanıyor Parmak izi sensörü: Yok Face ID Bağlantı: Lightning Kulaklık girişi: Hayır Özel işlevler: Suya dayanıklı (IP68), çift SIM (nano-SIM ve e-SIM), kablosuz şarj, Face ID, Animoji

İPhone XS Max özellikleri Ekran boyutu, çözünürlük: 6.5 inç Super Retina OLED; 2,688x1,242 piksel Piksel Yoğunluğu: 458 ppi Ölçüler (inç): 6.2x3.0x.3 inç Ölçüler (milimetre): 157.5x77.4x7.7 mm Ağırlık: 208 g İşletim Sistemi: iOS 12 Kamera: Çift 12 megapiksel Ön kamera: 7 megapiksel, Face ID Video Çekme: 4K İşlemci: Apple A12 Bionic Depolama: 64GB, 128GB, 256GB RAM: bilinmiyor Genişletilebilen Depolama: Yok Pil: Apple'a göre iPhone X'ten 90 dakika uzun dayanıyor Parmak izi sensörü: Yok Face ID Bağlantı: Lightning Kulaklık girişi: Hayır Özel işlevler: Suya dayanıklı (IP68), çift SIM (nano-SIM ve e-SIM), kablosuz şarj, Face ID, Animoji
Yeni iphone modelleri,

iphone x özellikleri, iphone xs özellikleri,

iphone xs max özellikleri, iphone xr özellikleri